Konteinerinės patalpos


Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 34 in /home/bolle/domains/bolle-container.lt/public_html/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_basic_tagcloud/package.module.nextgen_basic_tagcloud.php on line 183

Konteinerių pastatai

Pastaraisias metais, statybų sektoriaus plėtra lėmė išaugusį konteinerinių patalpų nuomos poreikį. Visur, kur reikia mobilių ir laikinų apgyvendinimo ar sandėliavimo sprendimų puikiai ir lankščiai gali būti pritaikytos konteinerinės patalpos. Galime pateikti daugybę konteinerių pastatų pavyzdžių: sandėliavimo patalpos, mokyklos ar darželiai, kavinės ir restoranai ir kiti socialinės paskirties pastatai. Visiškai nesvarbu, kokiu tikslu Jums reikia konteinerinio pastato, „Bolle Container LT“ yra kompetentingas Jūsų partneris. Nuo statybos leidimo iki raktų perdavimo, nuo pamatų iki priešgaisrinės apsaugos ir avarinių laiptų, mes nepaliksime neatsakytų klausimų – tiesiog susisiekte su mumis.

Mūsų patirtis statant konteinerių pastatus lemia šių pastatų saugumą, o tai svarbu užtikrinant žmonių saugumą. Konteineriuose pastatuose mes įrenginėjame konstrukcines priešgaisrinės apsaugas koridoriuose ir laiptinėse laikydamiesi atsparumo ugniai F-30 ir F-90 reikalavimu. Šie saugumo standartai atitinka aukštus priešgaisrinės saugos reikalavimus, papildomai suteikiami atitinkamos talpos gesintuvai. Dėl patogumo konteinerių pastatuose galima įrengti centrinio šildymo sistemas su karšto vandens radiatoriais.

Siekiant efektyviau naudoti šilumos energiją, mūsų konteinerių pastatai gali būti papildomai apšiltinami. Optimaliam temperatūros palaikymui gali būti įrengta oro kondicionavimo sistema ar elektriniai šildytuvai. Papildomai šiuose aukštos kokybės konteinerių pastatuose gali būti įrengta virtuvė bei sanitarinis mazgas, po konteinerių pastatus taip pat galima išvedžioti tinklo kabeliai ar kitos komunikacijos. Konteinerių pastatai gali būti naudojimi kaip: vaikų darželiai, mokyklos, bankai, socialinės paskirties pastatai, apgyvendinimo patalpos statybvietėje ir kt. Konteinerių pastatus galima individualizuoti, fasado dizainą pritaikyti pagal kliento pageidavimus.

Skirtumai tarp standartinio pastato ir pastato konteinerio vis mažėja. Statant konteinerių pastatą nereikia apibrėžti teritorijos ar specialių statybos leidimų kadangi šie pastatai gali būti kilnojami, taip pat praplečiami esant poreikiui, tokio pastato praplėtimas labai nesudėtingas.