Jūriniai konteineriai


Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 34 in /home/bolle/domains/bolle-container.lt/public_html/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_basic_tagcloud/package.module.nextgen_basic_tagcloud.php on line 183

UAB Bolle Container LT savo klientams siūlo platų naudotų jūrinių konteinerių pasirinkimą. Mes nuomojame sandėliavimui skirtus naudotus jūrinius konteinerius. Teikiame ilgalaikės ir trumpalaikės konteinerių nuomos paslaugas. Mūsų siūlomi jūriniai konteineriai yra labai geros būklės, paruošti kaip sandėliavimo patalpos. Konteineriai pristatomi į kliento nurodytą vietą mūsų transportu, o statybų aikštelėje ar įmonės teritorijoje nuo transporto nukeliami manipuliatoriumi ir pastatomi Jūsų nurodytoje vietoje. Tokio tipo sandėliavimo patalpoms nereikalingi jokie statybos leidimai, nes sandėliavimo konteineris – laikinas statinys.

Norintiems įsigyti jūrinį konteinerį, padėsime išsirinkti tinkamą ir jei nuspresite pirkti pas mus, pristatysime į Jūsų nurodytą vietą savo transportu. Savo klientams norintiems įsigyti nuosavą jūrinį konteinerį pasiūlysimę platų parduodamų konteinerių asortimentą, suteiksime nemokamas konsultasijas ir mokamas konteinerių pervežimo paslaugas.