Apie mus

Tradicijos ir inovacijos nuo 1910 metų.

Mūsų įmonės šaknys siekia 1910 metus, įkurta Vestfalijos mieste Vokietijoje. Įmonė klesti ir šiandien „BOLLE Mobile Raumsysteme GmbH“ išnuomoja ir parduoda tūkstančius įvairių tipų ir dydžių konteinerinių pastatų per metus. Įmonė „Bolle Container LT“ Lietuvoje buvo įkurta 2009 m., didžiuojamės savo vokiškomis šaknimis ir stipriais partneriais, su kuriais mus sieja  išskirtinis ryšys.firma_bolle

Vokietijoje statybų bumas prasidėjo 1970 metais. Tuo metu kompanijai vadovavo Alfredas Bolle, jis buvo trečios kartos šeimos verslo įpėdinis. Šis žmogus su savo komanda greitai suprato, kad augant statybos mastams reikalingos permainos. Tuo metu populiarūs, bet nepatogūs statybiai vagonėliai buvo sėkmingai pakeisti gyvenamaisiais ir sandėliavimo konteineriais. Bėgant laikui konteinerių sistemos tobulėjo ir iš standartinių 20 pėdų konteinerių buvo pradėti statyti konteinerių pastatai. Vystantis transporto priemonių technologijoms, sujungus mobilius kranus su sunkvėžimiais atsirado galimybės plėsti konteinerių verslą ir lengvai transportuoti konteinerius į paskirties vietą.

Visos paslaugos iš vienų rankų

Pagrindinis-Ofisas-Bolle_Container_LTDabar mes siūlome savo klientams visą spektrą konteinerių – nuo atskirų gyvenamųjų konteinerių iki modulinių gyvenamųjų namų sudarytų iš daugybės konteinerių. Konteinerių pastatuose galima įrengti mokyklas ir vaikų darželius, biurus, administracines patalpas, klinikas, sveikatos priežiūros centrus, galima organizuoti renginius ir parodas bei kitaip panaudoti šias patalpas. Konteinerius galime pasiūlyti ir sandėliavimui. Mūsų šūkis – „viskas iš vienų rankų“, rūpinamės savo klientais, siekiame, kad viską, ko reikia, rastų pas mus. Nepaisant greitos verslo plėtros, įmonė išsaugojo žavėjimąsi darbu ir šeimos verslo tradicijas. 2002 metų pavasarį, buvo įkurta dukterinė įmonė „BOLLE Mobile Raumsysteme GmbH“. Naudodami pažangias technologijas sukuriame modulines konteinerių patalpų sistemas patenkindami individualius savo klientų poreikius. Profesionali ir motyvuota darbuotojų komanda, sudaryta iš daugiau kaip šimto žmonių, yra įsitikinusi dėl sėkmingos verslo grupės Bolle ateities ir tikisi, kad ir Jūs tapsite vienu iš patenkintų mūsų klientų.